Skuteczna Elektrostymulacja – Zapraszamy do Body Evolution Ursus

0
2874

W obecnych czasach dbanie o zdrowie i wygląd jest bardzo ważne. Zanieczyszczone powietrze, brak czasu i godziny spędzone w pracy odbierają nam energię. Czas spędzony na siłowni i wymagające diety nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty, nawet gdy kilogramów ubywa trudno pozbyć się tłuszczyku z trudnych miejsc jak boczki, bryczesy czy podbródek. Naprzeciw wychodzą nam jednak eksperci i nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej a jednym z nich jest elektrostymulacja.

Elektrostymulacja to jeden z nowoczesnych zabiegów, który posiada wiele zalet. Jak sama nazwa wskazuje elektrostymulacja ma pobudzić do działania tkanki podskórne, mięśnie a także układ krążenia. Mięśnie za pomocą prądu obkurczają się a następnie rozluźniają czyli pracują tak jak w czasie ćwiczeń. Dzięki temu, że mięśnie rozbudowują się, mają większe zapotrzebowanie na kalorie i dlatego tłuszcz odkłada się w organizmie w mniejszych ilościach. Elektrostymulacja pobudza mięśnie nie obciążając stawów więc sprawdzi się również w przypadku, gdy z różnych przyczyn nie możemy wykonywać ćwiczeń na poszczególne partie ciała. Zabieg elektrostymulacji coraz częściej występuje wspomagająco przy różnego rodzaju rehabilitacjach. Oprócz spalania tłuszczu i rozbudowy mięśni elektrostymulacja oddziałuje na układ krążenia, dzięki temu tkanka podskórna jest lepiej dotlenione to z kolei poprawia ogólny wygląd skóry, zapobiega jej starzeniu, ujędrnia, ujednolica jej koloryt. Właściwie dobrane parametry elektrostymulacji powodują rozluźnienie i regenerację całego organizmu jak podczas masażu, działają również przeciwbólowo. Zabieg ten jest skuteczny również w walce z cellulitem, ponieważ lepsze ukrwienie i praca mięśni utrudniają magazynowanie się tłuszczu w jednym miejscu a więc ulega on rozproszeniu. 

Mimo, że elektrostymulacja jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym istnieją pewne przeciwwskazania do jej wykonania, są to między innymi choroby serca oraz układu krążenia. Należy wybierać wyłącznie sprawdzone gabinety medycyny estetycznej natomiast przed wykonaniem każdego zabiegu przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z klientem aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here