Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to zabieg pozwalający szybko i równomiernie wyszczuplić całe ciało. Za pomocą delikatnych lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje zarówno tkanki powierzchniowe jak i głębsze rejony skóry. Zabieg pobudza przemianę materii i krążenie krwi. Dzięki czemu redukcji ulega podskórna tkanka tłuszczowa a skóra zyskuje jędrność i elastyczność. Elektrostymulację możemy stosować właściwie na wszystkich częściach ciała. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach i pośladkach. Dzięki stymulacji prądem elektrycznym możemy również poprawić kondycję skóry twarzy, wymodelować, podnieść i ujędrnić piersi, a także zlikwidować nadmiar skóry, który pozostał po nagłym spadku wagi. Elektrostymulacja od wielu lat jest również z powodzeniem stosowana w medycynie jako niezwykle skuteczna metoda rehabilitacji i zmniejszania bólu np. kręgosłupa.

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

Elektrostymulacja na czym polega

Elektrostymulacja przeprowadzana jest za pomocą specjalnego aparatu, od którego doprowadza się elektrody do ciała pacjenta i mocuje w punktach motorycznych (miejscach wnikania nerwów do mięśnia) opaskami zapinanymi na rzepy. Przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywoływany jest skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. Obszar zabiegowy jest zdezynfekowany a następnie pokryty zostaje specjalnym żelem. Do ciała podłącza się elektrody tworząc zamknięty obieg prądu. Stopniowo zwiększa się napięcie a następnie wraca do minimalnego poziomu.

Jak często wykonuje się zabieg elektrostymulacji

Elektrostymulacja daje najlepsze efekty w seriach zabiegów przeprowadzanych codziennie lub co dwa dni. Zabiegów powinno się wykonać minimum 10 aby uzyskać jak najlepsze efekty. Z każdym kolejnym zabiegiem efekty są bardziej widoczne.

Elektrostymulacja Zalety

- redukcja tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranych miejsc
- zmniejszenie wagi
- wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni
- poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry
- redukcja cellulitu
- poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry
- poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych


Przeciwwskazania

- wszczepiony rozrusznik serca
- metalowe protezy
- przy zabiegach n
a brzuch – wkładka domaciczna - epilepsja (zabieg możliwy wyłącznie pod nadzorem lekarza)
- niedawno przebyty zabieg chirurgiczny
- żylaki – przy zabiegach na nogi
- ciąża


Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

Call Now Button