Presoterapia Zalety

Presoterapia to doskonały zabieg wzmacniający efekty terapii antycellulitowych i wyszczuplających. Ze względu na ogromne możliwości usuwania z organizmu produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, presoterapia jest idealnym uzupełnieniem pozostałych zabiegów Body Evolution, jak Body Wrapping czy bandaże Arosha. Presoterapia polega na drenażu limfatycznym czyli specjalnym rodzaju masażu uciskowym.

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

Funkcjonalność

Drenaż limfatyczny
Zabieg bezpośrednio oddziaływujący na układ krwionośny i limfatyczny. Ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi z narządów filtrujących i wydalenie ich z organizmu.

Sauna
Dzięki saunie ciało zostaje podgrzane co wpływa na pobudzenie przemiany materii. Dodatkowo zwiększa dotlenienie i odżywienie komórek, poprawia krążenie. Terapia ciepłem wspomaga działanie preparatów wyszczuplających, antycellulitowych oraz wszelkiego rodzaju zabiegów detoksykacji.

Detoksykacja
jest bezpiecznym i sprawdzonym sposobem usprawnienia naturalnych procesów usuwania toksyn i odnowy organizmu. Brak możliwości całkowitego usunięcia toksyn z organizmu może powodować liczne dolegliwości zdrowotne. Zabieg detoksykacji to najskuteczniejsza terapia na efekty stosowania nieodpowiedniej diety.

Masaż ciała
zabieg terapeutyczny polegający na sprężystym odkształcaniu tkanek. Masaż wykonywany jest rytmicznie poprzez zastosowanie sprężonego powietrza. Zabieg może działać leczniczo, relaksacyjnie lub w celu przygotowania mięśni do wysiłku.

Odchudzanie
prąd o niskiej częstotliwości stymuluje mięśnie do drgania i kurczenia się, co wspomaga procesy rozbijania komórek tłuszczowych. Dodatkowo działające promieniowanie podczerwone oddziałuje bezpośrednio na strukturę tłuszczu, wyzwalając duże ilości energii, przyspieszając krążenie krwi.

Presoterapia Zalety

- usunięcie rozbitej tkanki tłuszczowej i innych szkodliwych produktów przemiany materii,
- usprawnienie krążenia krwi i limfy,
- oczyszczenie i odżywienie całego organizmu
- przyspieszenie odchudzania,
- odżywienie skóry,
- redukcja ciężkości i opuchnięcia nóg,
- regeneracja mięśni

Przeciwwskazania

- ciąża
- nowotwory
- epilepsja
- zaburzenia ciśnienia
- zaburzenia układu krążenia
- choroby serca
- choroby stawów
- ostre stany zapalne
- rozrusznik serca
- metalowe implanty

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

Call Now Button