Endermologia

Endermologia na twarz to inaczej Endermolift lub Endermolifting. Polega na naturalnej stymulacji procesów odmładzających, które mają kluczowe znaczenie dla naszej skóry. Zabieg endermologii na skórę twarzy umożliwia uzyskanie natychmiastowego efektu promiennej, świeżej, zdrowej cery.

Endermolift to jedno z rozwiązań medycyny estetycznej, dzięki któremu skóra staje się wyraźnie odmłodzona, a owal twarzy wymodelowany. Zabieg nie jest inwazyjny i polega na wykonywaniu masażu podciśnieniowego przy użyciu specjalnej, przeznaczonej do tego głowicy.

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

Endermologia - Najważniejsze Informacje

Endermologia LPG Endermolab cieszy się bardzo dużą popularnością wśród pacjentów, którzy cenią sobie jej skuteczność i szybkość działania. Rezultaty zabiegu są wszechstronne i oddziałują na wszystkie partie ciała, przynosząc pozytywne efekty wizualne i wyraźnie poprawiając urodę.
Zabieg endermologii LPG pozwala wymodelować sylwetkę, ponieważ przyspiesza przemianę materii i pobudza proces usuwania komórek tłuszczowych. Złogi tłuszczu zostają rozbite, co aktywuje procesy lipolizy. To jednak nie wszystko, ponieważ endermologia stymuluje krążenie krwi i układ limfatyczny, co skutkuje ujędrnieniem i uelastycznieniem skóry oraz pobudza procesy regeneracyjne czyli produkcję elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Przyspiesza także tonizację tkanki skóry.

Zabieg pomaga poza tym w pozbyciu się toksyn z organizmu, ogranicza retencję wody i rozluźnia strukturę tkanki łącznej. Endermologia LPG to doskonała alternatywa dla chirurgicznych metod usuwania tkanki tłuszczowej. Pomaga dodatkowo usunąć szpecące blizny, zwłóknienia i rozstępy. Skóra po zabiegu staje się odmłodzona, ujędrniona i zregenerowana, a obwód ud, bioder czy brzucha wyraźnie się zmniejsza. Efekty zaczynają być widoczne już po trzech zabiegach. Nie wymagają one znieczulenia ani rekonwalescencji.

Endermologia na czym polega zabieg

Zabieg endermologii ™, który trwa około 50 minut jest komfortowy i relaksujący. Głowica urządzenia wykorzystuje podciśnienie i zasysa wybrany fałd skóry, który jest lekko uciskany przez dwie zmotoryzowane klapki masujące. Intensywność podciśnienia jest dostosowana do potrzeb i typu skóry Pacjenta. Proces tego rodzaju masażu jest sterowany komputerowo.

Pierwsze efekty są widoczne praktycznie bezpośrednio po jego wykonaniu. W celu uzyskania spektakularnych rezultatów leczenia, wskazane jest przeprowadzenie serii 10-20 zabiegów z zachowaniem 2-3 dniowego odstępu.

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

ENDERMOLOGIA efekty

- ujędrnienie,
- poprawa elastyczności skóry,
- redukcja cellulitu,
- redukcja obrzęków,
- wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
- poprawa krążenie krwi i limfy,
- usunięcie toksyn z organizmu,
- leczenie uszkodzeń więzadeł i ścięgien,
- usuwanie bólów mięśni,
- likwidowania obrzęków

ENDERMOLOGIA Przeciwwskazania

- czynny nowotwór,
- ciąża,
- karmienie piersią,
- zapalenie żył,
- leczenie antykoagulantami (stosowanie leków przeciwzakrzepowych),
- bielactwo,
- infekcje,
- choroby krwi

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

Call Now Button