Lipolaser

Jest to tzw. Zimny laser, urządzenie, które emituje światło o długości 650nm. Wiązka świetlna poprzez poszczególne warstwy skóry kieruj się do komórek tłuszczowych, w których pod jej wpływem dochodzi do reakcji chemicznej mającej na celu rozbicie triglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przekazywane są one to układu limfatycznego, a następnie wydalane z organizmu. Proces ten ułatwiony jest poprzez dodatkowe głowice umieszczone w okolicy węzłów chłonnych znajdujących się najbliżej obszaru poddawanego zabiegowi i stymulujące układ limfatyczny. Światło lasera nie niszczy błon komórek tłuszczowych, a jedynie w wyraźny i kontrolowany sposób wpływa na ich objętość. Przypomina to proces wysuszenia dojrzałych winogron, tak by stały się rodzynkami. Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadza okolicznych tkanek czy naczyń krwionośnych. Co równie istotne sposób generowania wiązki promieni laserowych zapobiega nadmiernemu rozluźnianiu skóry i nie stwarza zagrożenia powstawania nierówności. Krótki czas treningu po zabiegu przyspieszy metabolizm, a tym samym eliminację z organizmu uwolnionych kwasów tłuszczowych.

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

Jak wygląda zabieg i na jakie partie ciała go stosować:

Na wybrana partię ciała przykładane są 4 głowice emitujące wiązki laserowe i powodują rozpad triglicerydów. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, dający jedynie uczucie delikatnego ciepła. W zależności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi może trwać od 10 do 40 minut. Do zabiegu kwalifikują się nie tylko miejsca powszechnie znane z odkładania się w nich tłuszczu, czyli uda, brzuch, pośladki czy boki, ale także ramiona, łydki i podbródek.

Jak często i ile zabiegów:

Aby uzyskać porządanych efekt warto przyjąć zabiegi w serii, 2 razy w tygodniu. W trakcie kuracji należy zastosować lekkostrawną dietę, pić dużo płynów i wdrożyć wysiłek fizyczny, które może pogłębiać pożądane efekty nawet o 150%, ale też eliminuje efekt jo-jo i przeciwdziała ewentualnym zatorom limfatycznym. Chociaż zabieg jest skuteczny sam w sobie, to osoby borykające się ze złożonym problemem cellulitu czy nadmiaru tknaki tłuszczowej mogą połączyć go z zabiegami drenującymi i ujędrniającymi.

Lipolaser Zalety

Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę, zredukować tłuszcz z różnych partii ciała. Zabiegowi można poddawać wszystkie problematyczne okolice takie jak: brzuch, biodra, pośladki, uda, ramiona, plecy czy podbródek. To idealne rozwiązanie dla osób w każdym wieku, których celem jest utrata nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej.

Przeciwwskazania

- ciąża i karmienie piersią
- metalowe lub silikonowe implanty
- stosowanie leków lub ziół światłoczułych przynajmniej 2 tygodnie przed zabiegiem
- rozrusznik serca
- problemy dermatologiczne skóry
- wrzodu żołądka
- wysokie ciśnienie
- otwarte rany
- cukrzyca


Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

Call Now Button