Start & Rewind

Start & Rewind to zabieg,który pobudza mikrokrążenie, skutecznie niweluje obrzęki, redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się napięta, jędrna i zagęszczona a cellulit znacznie mniej widoczny. Start & Rewind wykazuje skuteczność przy każdym stadium i typie cellulitu. Działanie składników aktywnych takich jak kofeina, karnityna, escyna, kapsaicyna, wąkrotka azjatycka, bluszcz, kwas ksymeninowy, pieprz długi, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek pomarańczowy i olejek rozmarynowy powoduje spalanie tkanki tłuszczowej, a skóra jest stonowana, kompaktowa, widocznie zdrowsza, z wyraźnym zmniejszeniem obwodu w centymetrach. Profesjonalne produkty których używamy to Skin Skratch, Krem Start, Oil Tech, worki Airless.

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

start &rewind jak przebiega zabieg

Zanim przystąpi się do zabiegu, wykonywany jest dokładny pomiar talii, brzucha, bioder w centymetrach oraz wykonuje się zdjęcie.
Następnie kosmetolog wykonuje peeling całego ciała produktem Physio Peel lub Skin Skratch i nakłada maskę Start, równomiernie rozprowadzając ją po całym ciele. Kiedy skóra jest przygotowana stosuje się specjalny worek Airless, który nakłada się na obszar zabiegowy i zamyka specjalną uciskową opaską. Z worka odsysa się powietrze i powstaje próżnia w której zachodzi cały proces.
Po około 40 minutach zdejmuje się worek i przeprowadza masaż preparatem Oil Tech. Całość trwa około 1,5 - 2 h. a po skończonym zabiegu ponownie przeprowadza się pomiar i porównuje efekty.

Jak często wykonuje się start & rewind

Zaleca się stosowanie serii po 6,12 lub 24 zabiegi 2-3 zabiegi w pierwszych dwóch tygodniach a następnie jeden zabieg tygodniowo dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.
Zabieg podtrzymujący wykonuje się co 30-40 dni od ostatniego zabiegu w serii

Start & Rewind Zalety

- redukcja cellulitu
- detoks
- modelowanie sylwetki
- poprawa jędrności skóry
- zmniejsza obrzęki

Przeciwwskazania

- ciąża
- laktacja
- miażdżyca
- nowotwory
- tętniaki
- zakrzepica
- choroby układu krążenia
- pompa insulinowa

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas ! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości !

Call Now Button