Oferta Body Evolution Ursus na 2020 – Wywiad !

0
1243
nowy rok nowa ja - wywiad

Rozmawiamy dziś z Kasią Borsuk, właścicielką Studia Modelowania Sylwetki Body Evolution Ursus.

U progu nowego 2020 roku chcemy zapytać na co liczyć mogą klienci salonu przygotowujący się na tegoroczny karnawał, co możemy doradzić osobom u których cele noworoczne są ściśle powiązane z wyglądem i dobrą kondycją oraz – co najważniejsze – rozwiewamy kilka mitów na temat zabiegów dostępnych w Body Evolution Ursus.

Kasia, zacznijmy od początku: Skąd pomysł na prowadzenie tak bogato wyposażonego Studia Modelowania Sylwetki, od czego się zaczęło ??

Odpowiedź: Sama korzystałam kiedyś z podobnych maszyn, dlatego chciałam stworzyć kameralne miejsce w którym Panie będą chętnie ćwiczyć i korzystać z różnych zabiegów. Ciężka praca się opłaciła, – na własnym przykładzie udało mi się dojść do efektów, które sobie wyznaczyłam i postanowiłam, że sama stworzę takie miejsce. Od kilku miesięcy staram się zaszczepić sposób na modelowanie sylwetki, na dbanie o własne ciało – a co za tym idzie – dbanie o własne dobre samopoczucie. Co jest ogromnie ważne dla mnie to fakt, że Panie chętnie do nas wracają. Widzą efekty pracy na urządzeniach.

Opowiedz nam nieco więcej o swojej ofercie, W waszym salonie widzimy dużo skomplikowanych maszyn, urządzeń i kombinezonów – opowiedz kilka słow o nich.

Odpowiedź: Tak, to prawda – nasza oferta jest bardzo szeroka i zawiera kompleksowe rozwiązania z zakresu modelowania sylwetki. I choć te maszyny być może na pierwszy rzut oka wyglądają groźnie to tak naprawdę robią cuda 😊 W naszym studiu mamy bieżnie pod ciśnieniem, dzięki którym w krótkim czasie możemy zgubić dużo kalorii nawet 1000 kcal w 30 min ! Rolki antycellulitowe pomagają rozbijać niechciany cellulit i modelować sylwetkę. To są można powiedzieć: najprostsze urządzenia do gubienia zbędnych kilogramów.

Mamy również Presoterapię to idealny zabieg dla osób, które mają problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie. Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów u nas w salonie, dający natychmiastowe efekty. Elektrostymulacja dzięki mikroprądom pobudza nasze mięśnie do pracy.

W naszym gabinecie mamy również kriolipolizę CoolTech jest to zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej, nasze klientki pokochały ten zabieg!  W ofercie salonu jest również liposukcja, która pomaga rozbić tkankę tłuszczową dzięki wbudowanym ultradźwiękom, efekty po zabiegach są spektakularne. Mamy również fale radiowe. Jest to super zabieg poprawiający elastyczność skóry, wykonujemy go na ciało jak i na twarz. Dermomasaż który mamy w swojej ofercie odpowiada zabiegowi z użyciem banki chińskiej z tym że nasz masaż jest lepszy ponieważ regulujemy moc zassania głowicy, zabieg ten pomaga wysmuklić sylwetkę i zniwelować cellulit. Lipolaser to kolejna pozycja w naszej ofercie, zimny laser który pomaga zmniejszyć obwody ciała, efekt widoczny już po 1 zabiegu. Mamy w swojej ofercie zabieg o nazwie Start&Rewind rewelacyjny zabieg dzięki któremu możemy zgubić ponad 20cm po 1 zabiegu, skóra zostaje odżywiona i dotleniona a cellulit zmniejszony. Mezoterapia mikroigłowa pomaga zmniejszyć np rozstępy na ciele. Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie dopasować zabiegi do potrzeb każdej klientki. 

Czyli są zabiegi mniej i bardziej inwazyjne ?

Odpowiedź: Oczywiście że tak. Mniej inwazyjnym zabiegiem jest np bieżnia podciśnieniem lub rolka antycellulitowa, a bardziej inwazyjnym Kriolipoliza. Wszystko zależy na jaki zabieg się zdecydujemy i jakich efektów oczekujemy. Staramy się na każdym kroku dopasować wykorzystywane urządzenia do możliwości i oczekiwań naszych klientek.

Co dla Ciebie i dla dotychczasowych klientek robi największe wrażenie ??

Odpowiedź: Ogromne wrażenie na samych klientkach robią efekty pracy na urządzeniach. Bardzo często spotykam się z komentarzami typu „Nie wiedziałam, że to może przynieść takie efekty”  lub „Nie wierzyłam, że efekt będzie tak piorunujący” – To oczywiście buduje i napędza nas do tego aby pokazywać żywe dowody na to, jak regularna praca może przynieść widoczne zmiany. Osobną oczywiście kwestią jest determinacja klientek i ich utracone centymetry oraz kilogramy. Każda z Pań ma swoją kartę klienta dzięki czemu możemy porównywać wyniki. 

Obalmy pewny mit, czy zabiegi które serwujecie swoim klientkom bolą ? bądź powodują jakiekolwiek inne skutki uboczne ??

Odpowiedź: Nie, nasze zabiegi są bezbolesne. Niektóre zabiegi mogą na początku powodować pewien dyskomfort o czym oczywiście informujemy klientki. Jedyny skutek uboczny to zgubione kilogramy i centymetry w obwodach 🙂 Obalamy ten mit zdecydowanie. Zresztą Warto poczytać opinie naszych klientem na stronie oraz na naszych kanałach społecznościowych.

Do kogo kierujecie swoja ofertę ?

Odpowiedź: Najkrócej można powiedzieć: do wszystkich. Nasza oferta jest skrojona dla Tych wszystkich, którzy myślą o poprawie swojej sylwetki, o zgubieniu nadmiernej ilości kilogramów, o popracowaniu nad cellulitem. Mamy niezbite dowody na to, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Nasi klienci, którzy zaczynają swoje zabiegi ze znudzonych, smutnych, przygnębionych wychodzą ze studia jako zadowoleni, pełni życia ambasadorowie naszego studia. Nasza oferta jest głównie skierowana do Pań, Panowie czasem przychodzą i korzystają głównie z bieżni. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku na spróbowanie czym jest Studio Body Evolution Ursus.

Co w pierwszej kolejności zaproponowałabyś swoim klientkom na zbliżający się karnawał ?

Odpowiedź: Tak, jak wspomniałam na początku – do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Nie ma jednego, podręcznikowego sposobu na poprawę sylwetki i kondycji, który pasuje i sprawdza się w absolutnie każdym przypadku, dlatego przywiązujemy ogromną uwagę do tego aby zrozumieć oczekiwania naszych klientów. Dopiero wówczas proponujemy konkretne urządzenia oraz ćwiczenia tak, aby możliwie szybko osiągnąć zamierzony efekt.

W ostatnim czasie przed świątecznym, sylwestrowym oraz teraz na karnawał otrzymujemy bardzo dużo zapytań od osób zainteresowanych rozpoczęciem ćwiczeń. Prawdopodobnie ma to związek z nowymi postanowieniami noworocznymi. Bardzo często w takich sytuacjach w pierwszej kolejności zachęcamy do wprowadzenia zbilansowanej diety – w czym również możemy pomóc – oraz do ruchu na naszej bieżni. To jest punkt wyjścia do dalszych ćwiczeń i zabiegów.  

Pewnie to wszystko bardzo drogo kosztuje, czy jak często należy korzystać z zabiegów (aby zachować efekt) oraz czy można zakup złożyć w pakiet promocyjny ??

Odpowiedź: Tutaj również staramy się podejść jak najbardziej elastycznie do klienta, jednak widzimy to dość wyraźnie i podpowiadamy naszym klientkom, że systematyczność to klucz do sukcesu. Choć pierwsze efekty widać, po pierwszych zabiegach staramy się zaszczepić pewnego rodzaju regularność aby utrzymać dany efekt.

Wiele zależy również od samych zabiegów/ ćwiczeń. Posiadamy zabiegi, w których regularność jest kluczowa np. w przypadku bieżni – optymalnie jest korzystać z niej 2-3 razy w tygodniu, jak również zabiegi typu kriolipoliza, którą należy powtórzyć po około 6 tygodniach. Oczywiście, mamy przygotowane gotowe pakiety, które zagospodarują wszystkie ćwiczenia i zabiegi.

Wiele osób od pierwszego stycznia stawia sobie nowe cele oraz postanowienia. Jedni rzucają palenie, drudzy przechodza na diete, inni zaś obiecują sobie zdrowe i sportowe życie. Bardzo duża grupa osób chce po prostu schudnąć, być mniejszym – co zatem dla nich ??

Odpowiedź: W pierwszej kolejności robimy wywiad z klientem. Pytamy o to jakie ma oczekiwania, nad jakimi partiami ciała chce popracować, później ustalamy indywidualny przebieg ćwiczeń bądź zabiegów.

Czyli Tak naprawdę nie zostawiacie klientki samej i we wszystkim pomagacie 😊

Bardzo dziękujemy za ten krótki wywiad, życzymy naszym klientom Wszystkiego dobrego w nowum 2020 roku, aby wszystkie postanowienia noworoczne znalazły swoje szczęśliwe spełnienie 😊

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here